Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SOL-ARM działalność rozpoczęło w 1975 roku. Jesteśmy producentem najwyższej jakości mosiężnej galanterii sanitarnej. W ofercie znajdą Państwo elementy złączne instalacji sanitarnych, wodociągowych, CO, gazowych i pneumatycznych.

Nasze atuty - jakość i profesjonalizm

Kładziemy ogromny nacisk na jakość naszych wyrobów. Produkujemy zgodnie z wymogami PN. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne oraz dobrze zaopatrzony magazyn w Warszawie. Jako przedsiębiorstwo usługowe realizujemy również zamówienia indywidualne jak toczenie, frezowanie. W najwyższej jakości surowiec do produkcji, tj. mosiądz MO59 zaopatrujemy się w polskich hutach, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych wyrobów.

Śledząc potrzeby rynku stale poszerzamy ofertę produktów zapewniając jednocześnie profesjonalną obsługę klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych. Uruchomiliśmy sprzedaż internetową naszych wyrobów poprzez sklep: esolarm.pl dając naszym Klientom możliwość szybkiego składania zamówień przez całą dobę, ukazujący pełną ofertę wyrobów wraz z ich zdjęciami, cenami i opisem technicznym.

Jesteśmy przekonani, iż wybór naszej firmy jako partnera handlowego pozwoli na szybką i terminową realizację Państwa planów inwestycyjnych z zakresu hydrauliki.